Tu atrodies viesībās, kur līksmība sit augstu vilni. Te pēkšņi atskan šāviens! Kāds no viesiem nokrīt gar zemi un sastingst beigts. Visi klātesošie ir manāmi satraukti, un tam ir pamatots iemesls: kāds no jūsu vidus ir slepkava, bet kurš gan tas varētu būt?

Ja gribi iejusties šādā situācijā un censties atrisināt mistēriju, turklāt zinot, ka tā ir tikai spēle, un patiesībā neviens nav cietis, tu esi laipni aicināts piedalīties mūsu organizētajā noziegumu mistērijas spēlē! Katrs spēles dalībnieks izvēlas sev lomu, saņem spēles materiālus un kļūst par aizraujošas spēles dalībnieku. Lai uzzinātu dažādas detaļas par notikušo noziegumu, spēlētāji izmanto informāciju, kas ir viņu rīcībā, piedāvātos pierādījumus, kā arī noklausās, vēro un iztaujā citus spēles dalībniekus.

Nozieguma atrisināšana nav spēles vienīgais mērķis. Katram spēles dalībniekam ir pašam savas gaitas un darīšanas, ko rada citi, ar noziegumu nesaistīti noslēpumi. Spēlētāji ir iesaistīti dažādās intrigās un attiecībās, kas veicina vēl lielāku spēles dalībnieku savstarpējo sadarbošanos… vai arī gluži pretēji: vēlmi no kāda atbrīvoties! Dalībnieki saņem spēles naudu, ko var izmantot informācijas pirkšanai, šantāžai, izspiešanai vai citiem nelietīgiem plāniem. Spēles gaitā notiek vairāki pavērsieni, par kuriem uzzināsit, piedaloties kādā no mūsu spēlēm!

Lai arī spēles gaitā tiek inscenēti noziegumi, spēle nebūt nav nopietna vai drūma. Tās laikā norisinās daudzas jautras situācijas, kas nodrošina spēlētājiem lielisku izklaidi!