Konkurss

Vai vēlies kopā ar saviem draugiem, radiem vai kolēģiem uzspēlēt noziegumu mistērijas spēli?* Mēs, SIA Par piedzīvojumiem, jums to noorganizēsim!

BALVA. SIA Par piedzīvojumiem konkursa uzvarētājam bez maksas sarīkos noziegumu mistērijas spēli „Daudz laimes, Antonio!”, kas paredzēta 10–30 spēlētājiem, uzvarētāja izvēlētā vietā un laikā. Balvā ietilpst spēles scenārijs, vadītāji, spēlei nepieciešamie atribūti, spēles materiāli visiem spēlētājiem un balvas labākajiem. Viss pārējais (telpas, ēdieni, dzērieni u.tml.) – jūsu pašu ziņā! Pārējiem konkursa dalībniekiem tiks piešķirtas atlaides noziegumu mistērijas spēļu rīkošanai.

KAS JĀDARA, lai piedalītos konkursā?

1) Seko mums kādā no sociālajiem tīkliem     un iesaki ziņu par konkursu citiem sociālo tīklu lietotājiem.

2) Līdz 2012. gada 30. jūlijam piesaki noziegumu mistērijas spēli, rakstot uz e-pastu info@parpiedzivojumiem.lv. Pieteikumā norādi savu vārdu, uzvārdu un apraksti savu iecerēto noziegumu mistērijas ballīti:

a) Kas būs spēlētāji? (Raksturo jūsu kompāniju, uzraksti, cik cilvēku – sieviešu un vīriešu – piedalītos spēlē.)

b) Kad un kur jūs vēlētos sarīkot savu noziegumu mistērijas ballīti? (Norādi sev piemērotu datumu un vietu!)

c) Kāpēc tieši jums vajadzētu laimēt noziegumu mistērijas ballīti?

REZULTĀTI. Noziegumu mistērijas ballīti laimēs konkursa dalībnieks, kurš vislabāk spēs pārliecināt Par piedzīvojumiem komandu, ka tieši viņa kompānija to ir pelnījusi! Uzvarētāju paziņosim 2012. gada 1. augustā mājaslapā parpiedzivojumiem.lv un Par piedzīvojumiem sociālo tīklu lapās. Uzvarētāju informēsim pa e-pastu personiski.