Slavenajā Dimantu izsoļu namā notiek bagātās un ietekmīgās Briljantu dzimtas dārglietu izsole. Pulcējušies bagāti mantinieki, dārglietu kolekcionāri, varbūt pat kāda šovbiznesa zvaigzne. Dārglietām tīkotāju netrūkst! Cīņa par vērtslietām solās būt karsta, bet ja nu izsoli pārtrauc kāds negaidīts pavērsiens…

Dimantu medības ir tematiska lomu spēle viesībām. Spēles darbība notiek dārglietu izsoles laikā. Katrs spēlētājs saņem savu lomu un uzdevumus, kas jāizpilda spēles gaitā, – jāiegūst noteikti izsoles priekšmeti, jāatklāj citu spēlētāju noslēpumi vai tamlīdzīgi. Spēles gaitā tiek inscenēts noziegums, ko pastrādājis kāds no klātesošajiem. Pārējie spēlētāji cenšas noskaidrot, kurš pastrādājis noziegumu.

Spēle Dimantu medības paredzēta 6-10 spēlētājiem. Spēle ilgst aptuveni 2-3 stundas. Spēle piemērota vecmeitu vai vecpuišu ballītēm!

Spēles cena PDF formātā (paredzēta izdrukāšanai pašiem) ir 45 €, spēles cena papīra formātā65 € .

28., 29. un 30. decembrī iegādājies spēli Dimantu medības PDF formātā ar 30% atlaidi (par 31,50 €)!

Ja vēlies spēlēt Dimantu medības, bet nevēlies uzņemties organizatora pienākumus, sazinies ar mums, un mēs tev spēli sarīkosim!

Spēles komplektā ietilpst visi spēlei nepieciešamie materiāli: spēles vadītājam paredzēta pamācība, lomu apraksti spēles dalībniekiem, spēles nauda, izsoles priekšmetu kartītes, priekšrocību kartītes, nozieguma atrisinājums, diplomi labākajiem spēlētājiem u.c. Spēles elektroniskajā versijā materiāli ir PDF formātā, tie paredzēti izdrukāšanai.

Iegādājies spēli PDF formātā ŠEIT vai papīra formātā ŠEIT!

Ielūkojies spēles materiālos!

Pamācība spēles Dimantu medības dalībniekiem

Tāpat kā pārējās noziegumu mistērijas spēlēs, arī Dimantu medībās tiek inscenēts noziegums, taču šajā spēlē tas nav galvenais spēles notikums, tāpēc šajā spēlē nozieguma risināšanā neiesaistās izmeklētājs un netiek piedāvāti nozieguma pierādījumi. Lai atrisinātu noziegumu, Dimantu medību spēlētājiem jācenšas izzināt informāciju no citiem spēlētājiem, kā arī jāpielieto intuīcija!