Kā aizraujoši sagaidīt Jauno gadu?

Tuvojoties gada nogalei, neizbēgami sākam cits citam jautāt, kā svinēsim svētkus. Un gadu no gada visbiežākās atbildes ir par mierīgiem Ziemassvētkiem ģimenes lokā un vēlmi Jauno gadu sagaidīt kaut kā īpaši. Kā tieši? Nu – tā jautri, atraktīvi, neparasti un atmiņā paliekoši! Bet konkrētu ideju, ko tieši darīt, nereti pietrūkst.

Ja negribas apmeklēt masu pasākumus vai tērēt daudz naudas kādam no smalkajiem Jaunā gada sagaidīšanas piedāvājumiem, bet gribas aizraujoši sagaidīt Jauno gadu draugu vai radu lokā, viena ideja, kā to izdarīt, ir – spēlējot noziegumu mistērijas spēli.

Ir pienācis Vecgada vakars, un sāk ierasties viesi, tērpušies īpašos kostīmos. Piemirst savas ikdienas domas un iejusties citā tēlā ļauj ne tikai tērpi, bet arī lomas, kas piešķirtas visiem dalībniekiem. Spēlē satiekas dažādi cilvēki, katrs ar savām dīvainībām un noslēpumiem. Kad spēles varoņi iepazinušies un iegrimuši aizraujošās sarunās, izrādās, ka nupat noticis kas ārkārtējs. Ir pastrādāts noziegums, un – ak vai! – vainīgais meklējams starp klātesošajiem!

Sākas spēles aizraujošākā daļa: detektīvs uzņemas izmeklēšanu un iepazīstina viesus ar nozieguma pierādījumiem. Viesi cenšas atvieglot detektīva darbu, mēģinot uzost citu spēlētāju netīros noslēpumus, kā arī novērst aizdomas no sevis. Vai tiešām kāds no šiem draudzīgajiem viesiem varētu būt rūdīts noziedznieks? Vai visi klātesošie ir tie, par ko izliekas? Vai noziegums tiks atrisināts?

Lai padarītu spēli aizraujošāku, katrs dalībnieks ir saņēmis spēles naudu, ko var izmantot pēc saviem ieskatiem, – pirkt informāciju, šantažēt biedrus vai maksāt par viņu klusēšanu… (Reiz kāds spēlētājs par bargu naudu savam draugam pārdeva saburzītu salveti, iestāstot, ka tas ir īpaši vērtīgs spēles priekšmets.) Spēles laikā dalībniekiem ir iespēja risināt uzdevumus un meklēt apslēptas priekšrocību kartītes, kas var noderēt spēlē.

Spēle beidzas, tiek atklāts nozieguma atrisinājums un apbalvoti labākie spēlētāji: labākā detektīva, bagātākā spēlētāja, labākā aktiera un labākā kostīma titula ieguvēji. Pienācis laiks šampanietim, salūtam un Jaunajam gadam!

Tērpi, intrigas, aizraujošas sarunas, joki, nauda, nedaudz asuma, tituli, apbalvošana – tieši tas, kas piederas Jaunā gada ballītei!

P.S. Spēlēm “Brīvdienu paradīzes mistērija” un “Dimantu medības” līdz Jaunajam gadam 30% atlaide lejupielādējamajai versijai (parastā cena – EUR 45, cena 28., 29. un 30. decembrī – EUR 31,50)!

Informācija par spēlēm un to iegādāšanos ŠEIT.

Lai piedzīvojumiem bagāts 2016. gads!

Augusta atlaides!

Augustā piedāvājam iegādāties spēles PDF formātā ar 21% atlaidi!

Spēle “Dimantu medības” ir īpaši piemērota vecmeitu un vecpuišu, kā arī citām ballītēm!

Slavenajā Dimantu izsoļu namā notiek bagātās un ietekmīgās Briljantu dzimtas dārglietu izsole. Pulcējušies bagāti mantinieki, dārglietu kolekcionāri, varbūt pat kāda šovbiznesa zvaigzne. Dārglietām tīkotāju netrūkst! Cīņa par vērtslietām solās būt karsta, bet ja nu izsoli pārtrauc kāds negaidīts pavērsiens…

Spēle “Brīvdienu paradīzes mistērija” ļauj baudīt īpaši vasarīgas atvaļinājuma noskaņas kūrortā… līdz nepieciešama detektīva iejaukšanās!

Brīvdienu paradīze ir iecienīta atvaļinājumu pavadīšanas vieta. Pēc dažām dienām viesnīcā paredzēts ikgadējais skaistumkonkurss, taču šobrīd Brīvdienu paradīzē atrodas vien nedaudzi viesi un pāris kūrorta darbinieki. Taču mierīgo Brīvdienu paradīzi drīz vien saviļņo kāds negaidīts pavērsiens: viesnīcā notiek zādzība! Ir skaidrs, ka vainīgais meklējams klātesošo vidū…

Augustā katras spēles cena PDF formātā ir 30 Ls  23,70 Ls!

Aizraujoša vecmeitu vai vecpuišu ballīte

 

Pie mums vasara tradicionāli ir kāzu laiks. Jau kādu laiku arī pie mums ir ienākusi tradīcija pirms kāzām kopā ar draugiem vai draudzenēm izpriecāties vecpuišu un vecmeitu ballītēs. Cik dažādi svinību vaininieki, tik atšķirīgas arī izklaides, kas notiek šādās ballītēs. Ir daudz svinētāju, kas uzskata, ka šai ballītei jāsimbolizē atvadas no iepriekšējā dzīves posma, tāpēc ballīte ir īstais mirklis, lai jautrā kompānijā veiktu dažādas simboliskas izdarības un izārdītos tā, ka atliek vien paļauties uz iepriekš nodoto klusēšanas zvērestu. Taču netrūkst arī svinētāju, kas nevēlas piedzīvot standartizdarības, bet tik un tā vēlas kaut ko darīt kopā ar draugiem vai draudzenēm. Lomu spēle Dimantu medības būs piemērota jebkurai ballītei, kuras dalībnieki vēlas iejusties neikdienišķā situācijā un piedzīvot jautrus mirkļus patīkamā kompānijā.

Dimantu medības ir lomu spēle viesībām. Spēles darbība notiek dārglietu izsoles laikā. Katrs spēlētājs saņem savu lomu un uzdevumus, kas viņam jāizpilda spēles gaitā: jāiegūst noteikti izsoles priekšmeti, jāuzzina citu spēlētāju noslēpumi vai jāpaveic citi tamlīdzīgi uzdevumi. Spēles sākumā dalībnieki atbild uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, lai iegūtu spēles naudu. Vecmeitu vai vecpuišu ballītē šī ir lieliska iespēja pārbaudīt savas zināšanas par vakara vaininieku vai viņa izredzēto! Pēc tam dalībnieki iepazīstas viens ar otru un piedalās vērtīgu dārglietu izsolē, līdz kādā mirklī tiek inscenēts noziegums. To pastrādājis kāds no klātesošajiem! Vainīgais cenšas slēpt savu nodarījumu, savukārt pārējie spēlētāji cenšas vainīgo atmaskot.

Spēles Dimantu medības dalībniekiem ir iespēja iejusties bagātas un slavenas sabiedrības dzīvē. Dimantu izsoļu namā uz dārglietu izsoli ir pulcējušies bagāti mantinieki, dārglietu kolekcionāri, šovbiznesa zvaigznes… Tas nozīmē, ka spēlētāji var ierasties viesībās īpaši tām saposušies un ļauties fotoaparātu zibšņiem pēc sirds patikas. Spēlētāji iejūtas bagātu, ietekmīgu un arī negodīgu cilvēku tēlos. Izmantojot spēles naudu, dalībnieki sacenšas par dārglietām, kurām ir vairāki tīkotāji. Spēlētāji sacenšas par veiksmīgākā izsoles dalībnieka titulu, cenšoties savā rīcībā iegūt pēc iespējas vairāk izsoles priekšmetu, kā arī par labākā detektīva un labākā aktiera titulu.

Spēle Dimantu medības ir paredzēta 6-10 spēlētājiem, tā ilgst aptuveni 2-3 stundas. Šajā spēlē nav nozīmes tam, cik kura dzimuma spēlētāju piedalās. Spēli  Dimantu medības var spēlēt jauktā kompānijā, taču tikpat labi to var spēlēt tikai sievietes vai tikai vīrieši. Plašāka informācija par spēli šeit.

Konkursa rezultāti

Paldies visiem, kas ieteica un pieteica noziegumu mistērijas ballīti! Konkurss ir noslēdzies.
Ballīti ir laimējusi Ilze Meijere, kas grib sarīkot neaizmirstamu ballīti savai ģimenei. Tā kā viņi ir labākā Meijeru ģimene visā visumā, kam ir vislabākie draugi un draudzenes, kurus viņi ļoti mīl, mēs viņiem šādu ballīti noorganizēsim!

Paldies arī pārējiem konkursa dalībniekiem! Mēs jums piešķirsim atlaides noziegumu mistērijas ballītes organizēšanai!

Par piedzīvojumiem!

Konkurss

Vai vēlies kopā ar saviem draugiem, radiem vai kolēģiem uzspēlēt noziegumu mistērijas spēli?* Mēs, SIA Par piedzīvojumiem, jums to noorganizēsim!

BALVA. SIA Par piedzīvojumiem konkursa uzvarētājam bez maksas sarīkos noziegumu mistērijas spēli „Daudz laimes, Antonio!”, kas paredzēta 10–30 spēlētājiem, uzvarētāja izvēlētā vietā un laikā. Balvā ietilpst spēles scenārijs, vadītāji, spēlei nepieciešamie atribūti, spēles materiāli visiem spēlētājiem un balvas labākajiem. Viss pārējais (telpas, ēdieni, dzērieni u.tml.) – jūsu pašu ziņā! Pārējiem konkursa dalībniekiem tiks piešķirtas atlaides noziegumu mistērijas spēļu rīkošanai.

KAS JĀDARA, lai piedalītos konkursā?

1) Seko mums kādā no sociālajiem tīkliem     un iesaki ziņu par konkursu citiem sociālo tīklu lietotājiem.

2) Līdz 2012. gada 30. jūlijam piesaki noziegumu mistērijas spēli, rakstot uz e-pastu info@parpiedzivojumiem.lv. Pieteikumā norādi savu vārdu, uzvārdu un apraksti savu iecerēto noziegumu mistērijas ballīti:

a) Kas būs spēlētāji? (Raksturo jūsu kompāniju, uzraksti, cik cilvēku – sieviešu un vīriešu – piedalītos spēlē.)

b) Kad un kur jūs vēlētos sarīkot savu noziegumu mistērijas ballīti? (Norādi sev piemērotu datumu un vietu!)

c) Kāpēc tieši jums vajadzētu laimēt noziegumu mistērijas ballīti?

REZULTĀTI. Noziegumu mistērijas ballīti laimēs konkursa dalībnieks, kurš vislabāk spēs pārliecināt Par piedzīvojumiem komandu, ka tieši viņa kompānija to ir pelnījusi! Uzvarētāju paziņosim 2012. gada 1. augustā mājaslapā parpiedzivojumiem.lv un Par piedzīvojumiem sociālo tīklu lapās. Uzvarētāju informēsim pa e-pastu personiski.