Sarīko jautru ballīti draugiem un uzzini, kurš no jums vislabāk prot rīkot sazvērestības un melot, ne aci nepamirkšķinājis, kuram vislabāk padodas šantāža un kuram piemīt detektīva talants!

Šī spēle tev un taviem draugiem (8–10 spēlētājiem) nodrošinās aptuveni 2,5–3 stundas jautras, intrigām pilnas un neaizmirstamas izklaides!

Brīvdienu paradīzes mistērija

Brīvdienu paradīze ir viesnīca – iecienīta atvaļinājumu pavadīšanas vieta. Pēc dažām dienām viesnīcā paredzēts gada lielākais notikums: ikgadējais skaistumkonkurss Paradīzes putns. Sagatavošanās darbi konkursam rit pilnā sparā, un konkursa laikā viesnīcā sagaidāms liels viesu pieplūdums. Taču šobrīd Brīvdienu paradīzē atrodas vien nedaudzi viesi un pāris kūrorta darbinieki. Lai viesiem būtu iespēja savā starpā iepazīties un padarīt brīvdienas aizraujošākas, tiek rīkots Draudzīgais vakars. Taču mierīgo Brīvdienu paradīzi drīz vien saviļņo kāds negaidīts pavērsiens: viesnīcā notiek zādzība! Ir skaidrs, ka vainīgais meklējams klātesošo vidū…

Kas tiks nozagts? Kurš būs vainīgais? Vai tu spēsi atrisināt noziegumu?

 

Noskaidro to – iegādājies spēli „Brīvdienu paradīzes mistērija”! LEJUPIELĀDĒ SPĒLI un izdrukā to pats (€ 45) vai arī nopērc spēli PAPĪRA FORMĀTĀ (€ 65)!

! 28., 29. un 30. decembrī iegādājies spēli Brīvdienu paradīzes mistērija PDF formātā ar 30% atlaidi (par 31,50 €)!

Vēlies ielūkoties spēles materiālos? Apskati spēles dalībnieku sarakstu, avīzes Svaigās ziņas informāciju, pamācību spēles dalībniekiem, kā arī spēlētāja lomas apraksta un slepenās informācijas paraugu!dalibnieku_saraksts_ziema
 

Pamācība dalībniekiem

Lomas apraksta paraugs

Slepenās informācijas paraugs