Aizraujoša vecmeitu vai vecpuišu ballīte

 

Pie mums vasara tradicionāli ir kāzu laiks. Jau kādu laiku arī pie mums ir ienākusi tradīcija pirms kāzām kopā ar draugiem vai draudzenēm izpriecāties vecpuišu un vecmeitu ballītēs. Cik dažādi svinību vaininieki, tik atšķirīgas arī izklaides, kas notiek šādās ballītēs. Ir daudz svinētāju, kas uzskata, ka šai ballītei jāsimbolizē atvadas no iepriekšējā dzīves posma, tāpēc ballīte ir īstais mirklis, lai jautrā kompānijā veiktu dažādas simboliskas izdarības un izārdītos tā, ka atliek vien paļauties uz iepriekš nodoto klusēšanas zvērestu. Taču netrūkst arī svinētāju, kas nevēlas piedzīvot standartizdarības, bet tik un tā vēlas kaut ko darīt kopā ar draugiem vai draudzenēm. Lomu spēle Dimantu medības būs piemērota jebkurai ballītei, kuras dalībnieki vēlas iejusties neikdienišķā situācijā un piedzīvot jautrus mirkļus patīkamā kompānijā.

Dimantu medības ir lomu spēle viesībām. Spēles darbība notiek dārglietu izsoles laikā. Katrs spēlētājs saņem savu lomu un uzdevumus, kas viņam jāizpilda spēles gaitā: jāiegūst noteikti izsoles priekšmeti, jāuzzina citu spēlētāju noslēpumi vai jāpaveic citi tamlīdzīgi uzdevumi. Spēles sākumā dalībnieki atbild uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, lai iegūtu spēles naudu. Vecmeitu vai vecpuišu ballītē šī ir lieliska iespēja pārbaudīt savas zināšanas par vakara vaininieku vai viņa izredzēto! Pēc tam dalībnieki iepazīstas viens ar otru un piedalās vērtīgu dārglietu izsolē, līdz kādā mirklī tiek inscenēts noziegums. To pastrādājis kāds no klātesošajiem! Vainīgais cenšas slēpt savu nodarījumu, savukārt pārējie spēlētāji cenšas vainīgo atmaskot.

Spēles Dimantu medības dalībniekiem ir iespēja iejusties bagātas un slavenas sabiedrības dzīvē. Dimantu izsoļu namā uz dārglietu izsoli ir pulcējušies bagāti mantinieki, dārglietu kolekcionāri, šovbiznesa zvaigznes… Tas nozīmē, ka spēlētāji var ierasties viesībās īpaši tām saposušies un ļauties fotoaparātu zibšņiem pēc sirds patikas. Spēlētāji iejūtas bagātu, ietekmīgu un arī negodīgu cilvēku tēlos. Izmantojot spēles naudu, dalībnieki sacenšas par dārglietām, kurām ir vairāki tīkotāji. Spēlētāji sacenšas par veiksmīgākā izsoles dalībnieka titulu, cenšoties savā rīcībā iegūt pēc iespējas vairāk izsoles priekšmetu, kā arī par labākā detektīva un labākā aktiera titulu.

Spēle Dimantu medības ir paredzēta 6-10 spēlētājiem, tā ilgst aptuveni 2-3 stundas. Šajā spēlē nav nozīmes tam, cik kura dzimuma spēlētāju piedalās. Spēli  Dimantu medības var spēlēt jauktā kompānijā, taču tikpat labi to var spēlēt tikai sievietes vai tikai vīrieši. Plašāka informācija par spēli šeit.